fbpx

O mnie

Trener personalny z pasją!

Od wielu lat pomagam jako trener personalny kobietom w osiąganiu ich rozmaitych celów. Od utraty wagi i modelowania sylwetki, po powrót do sprawności fizycznej po operacjach, powikłaniach poporodowych itp.

Wierzę, że każda z nas, z odpowiednią pomocą, może osiągnąć dosłownie WSZYSTKO!

Trener personalny to nie tylko ciężary !

Poza typowym treningiem fitnessowym i siłowym, specjalizuję się w medycznych treningach w ciąży i po porodzie. Jako studentka fizjoterapii propaguję przede wszystkim bezpieczne podejście do kwestii aktywności w tych okresach, ponieważ nie ma nic ważniejszego niż Wasze zdrowie. Każdy trening ustalam ze swoimi podopiecznymi indywidualnie, ze względu na fakt, że jestem świadoma tego, że nie ma dwóch identycznych osób.

Jestem zwolenniczką racjonalnego podejścia do aktywności fizycznej. Trenuję w pierwszej kolejności dla przyjemności i zdrowia czyli dwóch podstawowych czynników, które zagwarantują Wam dobre samopoczucie. To co się dzieje z ciałem to tylko tak zwany “efekt uboczny”. 

Pomagam podejmować aktywność zarówno Paniom na bardzo początkującym poziomie, jak i tym, które 

trenują od lat, ale z jakiegoś powodu nie osiągają zamierzonych efektów.

Co robię poza treningami? 

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Wiem jak czasem trudne jest znalezienie chwili czasu dla siebie.

Doskonale rozumiem Twoje zmęczenie po wielu nieprzespanych nocach oraz to, że dzieci są dla Ciebie najważniejsze. Jednak pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Już wiele mam przekonało się o prawdziwości tego stwierdzenia, będąc pod moimi skrzydłami.

Problemy, których doświadczyłam po porodzie sprawiły, że postanowiłam bardziej zainteresować się tematyką powrotu do formy po cesarskim cięciu i korekcji rozejścia mięśni prostych brzucha.

Możesz mi zaufać 

Dlaczego warto mi zaufać? Jestem godna Twojego zaufania ze względu na  bogate doświadczenie oraz niezbędne wykształcenie. Zawodowo jestem magistrem kierunku turystyka i rekreacja (AWF Katowice), dyplomowanym trenerem personalnym, a obecnie studentką fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów w zakresie treningu, jak i żywienia. Posiadam dość pokaźny plik dyplomów, jednak to nie one powinny Cię przekonać. Przez ostatnie lata pomogłam dziesiątkom kobiet. Indywidualnie i grupowo, na żywo i przez internet.

Bycie trenerem personalnym to dla mnie nie tylko praca. To misja, z którą idę każdego dnia.